Kubek szklany z pokrywką 350 ml CECIL
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Młynek do przypraw BRETT
Cena katalogowa (netto): 15.73zł
Zestaw młynków do soli i pieprzu LEONIA
81563mc
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Lakierowany młynek do soli i pieprzu wykonany ze stali nierdzewnej z bambusową pokrywką i ceramicznym mechanizmem.
od 76.23zł
netto
Cena katalogowa:
99.00zł
Dostępne od ręki: 494 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | wielokolorowy |
| Wymiar produktu | 11 x 5,4 x 15,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,536 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 33 x 61 x 18 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,050 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 25 |
| Kod celny | 4064571025233 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.