Szklanka z pokrywką 500 ml ARNOLD
Cena katalogowa (netto): 45.61zł
Zestaw młynków do soli i pieprzu LEONIA
Cena katalogowa (netto): 99.00zł
Kubek szklany z pokrywką 350 ml CECIL
8153766
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szklanka z uchem, podwójnymi ściankami, wykonana ze szkła, o pojemności 350 ml, z bambusowym wieczkiem.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
730 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, szkło |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | ø 9,1 x 11 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,330 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 55 x 63 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 15,400 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571021075 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kubek szklany z pokrywką 350 ml CECIL - przeźroczysty | |
| 2026-09-15 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
121507 | 140000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
132811 | 120000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
102469 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
29597 | 10000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
292367 | 220000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
10197 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe TEOFIL
SKU:
1147401
Dostępne na zamówienie
1105 | 2000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.