Zestaw młynków do soli i pieprzu LEONIA
Cena katalogowa (netto): 99.00zł
Słomka do napojów szklana 20 cm NELSON
Cena katalogowa (netto): 0.79zł
Młynek do przypraw BRETT
8158703
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Młynek wykonany z wysokiej jakości szkła, z wytrzymałym ceramicznym mechanizmem mielącym i regulacją grubości mielenia. Pojemość 150 ml.
od 12.11zł
netto
Cena katalogowa:
15.73zł
Dostępne od ręki: 1 181 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | szkło |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 6,5 x 13,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,231 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 31.5 x 45 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,100 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 48; Duże: 48 |
| Kod celny | 4064571028364 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.