Młynek do przypraw BRETT
Cena katalogowa (netto): 15.73zł
Miarka 3 m DONATA
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Słomka do napojów szklana 20 cm NELSON
8159966
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wielorazowa rurka do picia o długości 20 cm ze szkła hartowanego. Cena za jedną sztukę. Pakowana w zestawie 50 sztuk ze szczoteczką do czyszczenia. Można myć w zmywarce.
od 0.61zł
netto
Cena katalogowa:
0.79zł
Dostępne od ręki: 2 424 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
50 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | szkło |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | 20 x 0,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,014 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 11.5 x 24 x 11.5; Duże: 25.5 x 25.5 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,750 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,700 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571028388 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Słomka do napojów szklana 20 cm NELSON - przeźroczysty | |
| 2026-08-25 | 50000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.