Słomka do napojów szklana 20 cm NELSON
Cena katalogowa (netto): 0.79zł
Miarka 5 m ANGEL
Cena katalogowa (netto): 25.40zł
Miarka 3 m DONATA
8173403
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Stalowa taśma miernicza o długości 300 cm z funkcją blokady. Miarka posiada duże cyfry, solidną obudowę z plastiku i metalu oraz pasek do zaczepiania.
od 13.47zł
netto
Cena katalogowa:
17.49zł
Dostępne od ręki: 2 124 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 7,5 x 3,3 x 5,9 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,148 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 20 x 35.5 x 20; Duże: 40 x 43 x 37 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 3,600 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 29,500 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571021136 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.