Torba papierowa A5 | Dialla SX
Cena katalogowa (netto): 0.90zł
Torba papierowa A4 | Dialla BX
Cena katalogowa (netto): 1.21zł
Torba papierowa A4 | Wanda BX
V0003/A-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba papierowa A4, wzmocnione uchwyty, papier z recyklingu, udźwig: 6kg
od 0.85zł
netto
Cena katalogowa:
1.00zł
Dostępne od ręki: 8 534 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | neutralny |
|---|---|
| Materiał | papier kraft z recyklingu (90 g/m2) |
| Wymiar produktu | 24 x 10 x 32 cm (handles Ø0,4 x 25 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 35 |
| Ilość sztuk w kartonie | 300 |
| Wymiary kartonu (cm) | 55 x 24,5 x 37,5 cm |
| Waga kartonu | 10 |
| Kod celny | 48194000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.