Torba papierowa A4 | Wanda BX
Cena katalogowa (netto): 1.00zł
Koc ratunkowy, termoizolacyjny VINGA Solra
Cena katalogowa (netto): 16.22zł
Torba papierowa A4 | Dialla BX
V0004/A-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba papierowa A4, wzmocnione uchwyty, udźwig: 6 kg
od 1.03zł
netto
Cena katalogowa:
1.21zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
7 200 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | papier 100 g/m2 |
| Wymiar produktu | 24 x 10 x 32 cm (handles Ø0,4 x 25 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 35 |
| Ilość sztuk w kartonie | 300 |
| Wymiary kartonu (cm) | 55 x 24,5 x 37,5 cm |
| Waga kartonu | 10 |
| Kod celny | 48194000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba papierowa A4 | Dialla BX - biały | |
| 2026-05-15 | 7200 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.