Torba papierowa A5 | Wanda SX
Cena katalogowa (netto): 0.78zł
Torba papierowa A4 | Wanda BX
Cena katalogowa (netto): 1.00zł
Torba papierowa A5 | Dialla SX
V0002/A-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba papierowa A5, wzmocnione uchwyty, udźwig: 4 kg
od 0.77zł
netto
Cena katalogowa:
0.90zł
Dostępne od ręki: 12 689 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | papier 100 g/m2 |
| Wymiar produktu | 18 x 8 x 22,5 cm (handles Ø0,4 x 25 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 23 |
| Ilość sztuk w kartonie | 250 |
| Wymiary kartonu (cm) | 37 x 33 x 30 cm |
| Waga kartonu | 5,5 |
| Kod celny | 48194000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.