Plecak 15,6 cala LUKE
Cena katalogowa (netto): 79.00zł
Plecak 15 cali DOROTHY
Cena katalogowa (netto): 86.04zł
Torba na laptopa 14.1 cala IWAN
6073107
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na laptopa wykonana z poliestru 600D, z kieszeniami zapinanymi na zamek i regulowanym paskiem na ramię.
od 57.45zł
netto
Cena katalogowa:
74.61zł
Dostępne od ręki: 58 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 39 x 9 x 29 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,403 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 35 x 42 x 34 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 6,450 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 16; Duże: 16 |
| Kod celny | 4064571015005 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.