Torba na zakupy składana 190T HENRYKA
Cena katalogowa (netto): 5.59zł
Torba na laptopa 14.1 cala IWAN
Cena katalogowa (netto): 74.61zł
Plecak 15,6 cala LUKE
6073007
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak z poliestru 600D, z kieszeniami zapinanymi na zamek. W wewnętrznej komorze plecaka można przenosić laptop.
od 60.83zł
netto
Cena katalogowa:
79.00zł
Dostępne od ręki: 383 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
2 560 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 31 x 15 x 44,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,544 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 38 x 46 x 38 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,700 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 16; Duże: 16 |
| Kod celny | 4064571014992 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Plecak 15,6 cala LUKE - szary | |
| 2026-09-01 | 2560 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.