Torba termiczna non woven THEO
Cena katalogowa (netto): 11.99zł
Plecak 15,6 cala LUKE
Cena katalogowa (netto): 79.00zł
Torba na zakupy składana 190T HENRYKA
6072403
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Składana torba na zakupy, wykonana z poliestru 190T, z dwoma uchwytami.
od 4.30zł
netto
Cena katalogowa:
5.59zł
Dostępne od ręki: 2 620 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
50 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, fioletowy, granatowy, jasnoniebieski, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, szary, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | 37,5 x 0,3 x 48 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,036 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 42 x 56 x 28 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,350 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 17,800 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 10; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571014886 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba na zakupy składana 190T HENRYKA - czarny | |
| 2026-08-11 | 50000 |
| Torba na zakupy składana 190T HENRYKA - niebieski | |
| 2026-08-18 | 25000 |
| Torba na zakupy składana 190T HENRYKA - czerwony | |
| 2026-10-27 | 35000 |
| Torba na zakupy składana 190T HENRYKA - zielony | |
| 2026-08-18 | 15000 |
| Torba na zakupy składana 190T HENRYKA - pomarańczowy | |
| 2026-10-27 | 20000 |
| Torba na zakupy składana 190T HENRYKA - jasnozielony | |
| 2026-10-27 | 15000 |
| Torba na zakupy składana 190T HENRYKA - fioletowy | |
| 2026-10-27 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.