Torba na laptopa 14.1 cala IWAN
Cena katalogowa (netto): 74.61zł
Piersiówka 600 ml beczka BLAIR
Cena katalogowa (netto): 59.00zł
Plecak 15 cali DOROTHY
6075707
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak wykonany z poliestru 600D i 300D, zapinany na zamek, z kieszeniami bocznymi z siatki. W wewnętrznej komorze plecaka można przenosić laptop.
od 66.25zł
netto
Cena katalogowa:
86.04zł
Dostępne od ręki: 23 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 30 x 20 x 45 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,476 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 34 x 49 x 56 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,890 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 25 |
| Kod celny | 4064571015036 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.