Termos 1000 ml ARIADNA
Cena katalogowa (netto): 49.13zł
Termos 500 ml ERIKA
Cena katalogowa (netto): 28.99zł
Termos 500 ml BERENIKA
6540307
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Termos o podwójnych ściankach (izolacja próżniowa), wykonany ze stali szlachetnej, został wyposażony w praktyczne zamknięcie oraz metalowy kubek. Pojemność 500 ml.
od 21.59zł
netto
Cena katalogowa:
28.04zł
Dostępne od ręki: 4 900 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | ø 7,4 x 24,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,363 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 31 x 38 x 28 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,250 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571017870 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.