Termos 500 ml BERENIKA
Cena katalogowa (netto): 28.04zł
2w1 koc i poduszka CONRAD
Cena katalogowa (netto): 79.00zł
Termos 500 ml ERIKA
6542003
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Termos wykonany ze stali szlachetnej w matowej obudowie, izolacja próżniowa, pojemność 500 ml.
od 22.32zł
netto
Cena katalogowa:
28.99zł
Dostępne od ręki: 2 550 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski |
| Wymiar produktu | ø 7 x 24 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,363 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 31 x 38 x 28 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,250 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571017894 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.