Plecak na laptopa INNOCENTY
Cena katalogowa (netto): 166.89zł
Termos 500 ml BERENIKA
Cena katalogowa (netto): 28.04zł
Termos 1000 ml ARIADNA
6540107
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Duży termos o podwójnych ściankach (izolacja próżniowa), wykonany ze stali nierdzewnej, został wyposażony w praktyczne zamknięcie oraz metalowy kubek. Pojemność 1000 ml.
od 37.83zł
netto
Cena katalogowa:
49.13zł
Dostępne od ręki: 763 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | ø 8,5 x 31 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,660 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 37.5 x 46 x 35 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 13,200 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571017856 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Termos 1000 ml ARIADNA - szary | |
| 2026-09-15 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.