Mippar butelka izolowana miedzią
Cena katalogowa (netto): 45.84zł
Nocov butelka ze stali nierdzewnej
Cena katalogowa (netto): 31.30zł
Tacla butelka izolująca
AP722816-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka próżniowa o podwójnych ściankach, izolowana próżniowo ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, z zakrętką, 500 ml.
od 36.84zł
netto
Cena katalogowa:
47.85zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, szary |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø72×223 mm |
| Waga produktu | 285 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 30 |
| Wymiary kartonu (cm) | 40×48×26 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.