Vacobo butelka izolująca
Cena katalogowa (netto): 39.13zł
Tacla butelka izolująca
Cena katalogowa (netto): 47.85zł
Mippar butelka izolowana miedzią
AP722817-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka próżniowa o podwójnych ściankach ze stali nierdzewnej, izolowana miedzią, 750 ml. Izolacja miedziana utrzymuje temperaturę napojów gorących przez 12 godzin i zimnych przez 24 godziny.
od 35.30zł
netto
Cena katalogowa:
45.84zł
Dostępne od ręki: 4 666 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, szary, złoty |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø80×301 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 30 |
| Wymiary kartonu (cm) | 52.5×44×33.5 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Mippar butelka izolowana miedzią - biały | |
| 2026-09-07 | 3000 |
| Mippar butelka izolowana miedzią - ciemnoniebieski | |
| 2026-09-07 | 3000 |
| Mippar butelka izolowana miedzią - czarny | |
| 2026-09-07 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.