Zoboo Plus butelka izolująca
Cena katalogowa (netto): 50.31zł
Mippar butelka izolowana miedzią
Cena katalogowa (netto): 45.84zł
Vacobo butelka izolująca
AP808051-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach, izolowana próżniowo, z bambusową nakrętką i karabińczykiem, 500 ml.
od 30.13zł
netto
Cena katalogowa:
39.13zł
Dostępne od ręki: 722 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, srebrny, szary |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø73×251 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 30 |
| Wymiary kartonu (cm) | 49×41×28 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Vacobo butelka izolująca - biały | |
| 2026-09-07 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.