Tacla butelka izolująca
Cena katalogowa (netto): 47.85zł
Suffil butelka ze stali nierdzewnej
Cena katalogowa (netto): 25.04zł
Nocov butelka ze stali nierdzewnej
AP722811-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka ze stali nierdzewnej z podstawą z naturalnego korka, 750 ml.
od 24.10zł
netto
Cena katalogowa:
31.30zł
Dostępne od ręki: 5 097 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø70×275 mm |
| Waga produktu | 174 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 77×39.5×30.5 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Nocov butelka ze stali nierdzewnej - srebrny | |
| 2026-08-12 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.