Kubek termiczny 400 ml JOYCE
Cena katalogowa (netto): 14.99zł
Piersiówka 104 ml PERCY
Cena katalogowa (netto): 20.13zł
Piersiówka 237 ml BELLA
6570307
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Piersiówka ze stali nierdzewnej z bezpiecznym zamknięciem, pojemność 237 ml.
od 17.19zł
netto
Cena katalogowa:
22.32zł
Dostępne od ręki: 1 967 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
15 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 9,3 x 2,8 x 13,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,141 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 34 x 52 x 32 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571018013 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Piersiówka 237 ml BELLA - szary | |
| 2026-07-21 | 15000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.