Piersiówka 237 ml BELLA
Cena katalogowa (netto): 22.32zł
Zestaw 4 kieliszków 30 ml FILIPPO
Cena katalogowa (netto): 16.59zł
Piersiówka 104 ml PERCY
6570807
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Mała piersiówka ze stali nierdzewnej z bezpiecznym zamknięciem, pojemność 104 ml.
od 15.50zł
netto
Cena katalogowa:
20.13zł
Dostępne od ręki: 16 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 7 x 2,5 x 11,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,084 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 12.5 x 38 x 12.5; Duże: 26.5 x 40 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 2,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,350 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571018020 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Piersiówka 104 ml PERCY - szary | |
| 2026-09-08 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.