2w1 koc i poduszka CONRAD
Cena katalogowa (netto): 79.00zł
Piersiówka 237 ml BELLA
Cena katalogowa (netto): 22.32zł
Kubek termiczny 400 ml JOYCE
6561010
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowy kubek termiczny o pojemności 400 ml, dopasowany do większości uchwytów na napoje w samochodzie.
od 11.54zł
netto
Cena katalogowa:
14.99zł
Dostępne od ręki: 132 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | biały, czerwony, niebieski, pomarańczowy, szary, zielony |
| Wymiar produktu | ø 8,4 x 17,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,209 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 48 x 63 x 20 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,220 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 25 |
| Kod celny | 4064571017993 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kubek termiczny 400 ml JOYCE - pomarańczowy | |
| 2026-10-06 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.