Mekens ładowarka indukcyjna
Cena katalogowa (netto): 41.17zł
Cripps słuchawki bezprzewodowe
Cena katalogowa (netto): 50.31zł
Mintra długopis RPET
AP733020-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowy długopis RPET z niebieskim wkładem.
od 0.95zł
netto
Cena katalogowa:
1.23zł
Dostępne od ręki: 1 088 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø11×139 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45×20×31 cm |
| Kod celny | 9608101000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.