Mintra długopis RPET
Cena katalogowa (netto): 1.23zł
Sonata słuchawki bezprzewodowe
Cena katalogowa (netto): 32.42zł
Cripps słuchawki bezprzewodowe
AP733408-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bezprzewodowe słuchawki z tworzywa ABS z nausznikami ze skóry PU i wbudowanym akumulatorem. Z zestawem głośnomówiącym i funkcją odtwarzania plików MP3 z micro SD. W zestawie kable audio Jack 3,5 mm i ładowarka USB.
od 38.74zł
netto
Cena katalogowa:
50.31zł
Dostępne od ręki: 268 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
1 500 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | plastik ABS |
| Wymiar produktu | 165×200×80 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 10 |
| Wymiary kartonu (cm) | 43×21.4×21 cm |
| Kod celny | 8518300090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Cripps słuchawki bezprzewodowe - biały | |
| 2026-09-14 | 1500 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.