Surum power bank
Cena katalogowa (netto): 88.32zł
Mintra długopis RPET
Cena katalogowa (netto): 1.23zł
Mekens ładowarka indukcyjna
AP733395-80
Cena katalogowa (netto): 41.17zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szybka ładowarka indukcyjna (15W) w obudowie z bambusa i filcu RPET. Z 1 portem USB i 1 portem ładowarki USB-C do jednoczesnego ładowania przewodowego i bezprzewodowego. Zawiera kabel USB.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
8 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemno szary |
|---|---|
| Materiał | bambus |
| Wymiar produktu | 90×16×90 mm |
| Waga produktu | 69 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44.5×30×23 cm |
| Kod celny | 8504409590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
73872 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17191 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39759 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
156064 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.