Latarka metalowa 14 LED ERASMO
Cena katalogowa (netto): 31.55zł
Pokrowiec termiczny na butelkę RICHARD
Cena katalogowa (netto): 19.25zł
Lunch box 600 ml i 320 ml GIOIA
8848907
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Praktyczne pudełko na lunch wykonane ze stali nierdzewnej i plastiku. Składa się z izolowanego próżniowo pojemnika o poj. 600 ml z podwójnymi ściankami i uchwytem oraz drugiego, przeźroczystego pojemnika o poj. 320 ml.
od 59.48zł
netto
Cena katalogowa:
77.25zł
Dostępne od ręki: 557 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | ø 12,5 x 19,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,417 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 30 x 42.5 x 43 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,070 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 12; Duże: 12 |
| Kod celny | 4064571021990 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.