Stojak na wino BOBBY
Cena katalogowa (netto): 3.39zł
Lunch box 600 ml i 320 ml GIOIA
Cena katalogowa (netto): 77.25zł
Latarka metalowa 14 LED ERASMO
8842203
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Metalowa latarka z 14 żarówkami LED. Dostarczana w kartonowym pudełku razem z bateriami 3xAAA.
od 24.29zł
netto
Cena katalogowa:
31.55zł
Dostępne od ręki: 30 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 12,3 x ø 3,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,190 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 38 x 37 x 27 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,400 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 30; Duże: 60 |
| Kod celny | 4064571021983 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Latarka metalowa 14 LED ERASMO - czarny | |
| 2026-09-01 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.