Lunch box 600 ml i 320 ml GIOIA
Cena katalogowa (netto): 77.25zł
Kubek ceramiczny 300 ml PIETRO
Cena katalogowa (netto): 21.00zł
Pokrowiec termiczny na butelkę RICHARD
8867303
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Nylonowy rękaw termiczny ze zintegrowanymi wkładkami wypełnionymi żelem chłodzącym, zapinany na rzep.
od 14.82zł
netto
Cena katalogowa:
19.25zł
Dostępne od ręki: 122 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 32 x 18,5 x 1,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,337 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 20.5 x 36.5 x 20.5; Duże: 38.5 x 42.5 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 8,050 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,850 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571022065 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Pokrowiec termiczny na butelkę RICHARD - czarny | |
| 2026-08-11 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.