Taca z łyżeczką i szklanym kubkiem 150 ml ROSA
Cena katalogowa (netto): 35.07zł
Waga kuchenna JANA
Cena katalogowa (netto): 57.04zł
Kubek ceramiczny 350 ml THEODOR
8241803
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek ceramiczny o pojemności 350 ml z dolną częścią wykonaną z korka.
od 30.38zł
netto
Cena katalogowa:
39.46zł
Dostępne od ręki: 975 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ceramika, korek |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny |
| Wymiar produktu | 8,6 x 11,3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,335 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 30 x 51 x 38 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,400 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 36; Duże: 36 |
| Kod celny | 4064571028654 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.