Kubek szklany 250 ml EDDA
Cena katalogowa (netto): 13.97zł
Kubek ceramiczny 350 ml THEODOR
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Taca z łyżeczką i szklanym kubkiem 150 ml ROSA
8235913
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Idealny zestaw do kawy czy herbaty – zawiera bambusową deseczkę z miejscem na słodką przekąskę, łyżeczkę i szklaną filiżankę 200 ml.
od 27.00zł
netto
Cena katalogowa:
35.07zł
Dostępne od ręki: 476 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 16,4 x 8,1 x 8,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,383 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 32 x 36 x 37 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,850 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 18; Duże: 18 |
| Kod celny | 4064571028647 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.