Kubek ceramiczny 350 ml THEODOR
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Kieliszek plastikowy 460 ml DOROTA
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Waga kuchenna JANA
8244213
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Waga kuchenna wykonana z bambusa z cyfrowym wyświetlaczem. Pomiary mogą być wyświetlane w kg / g / oz / ml z precyzją do 1g.
od 43.92zł
netto
Cena katalogowa:
57.04zł
Dostępne od ręki: 714 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 16,1 x 23 x 1,9 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,210 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 35 x 36 x 25 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,400 kg |
| Opakowanie produktu | papierowe/kartonowe etui |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 24; Duże: 24 |
| Kod celny | 4064571028685 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.