Termos 550 ml MASSIMILIANO
Cena katalogowa (netto): 35.07zł
Piersiówka 170 ml SUSANNA
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Butelka szklana z pokrowcem 1000 ml JESSICA
6242703
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szklana butelka o pojemności 1000 ml w neoprenowym etui, z zakrętką ze stali nierdzewnej.
od 21.59zł
netto
Cena katalogowa:
25.40zł
Dostępne od ręki: 3 647 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | szkło |
|---|---|
| Kolor | ciemnoszary, czarny, czerwony, fioletowy, granatowy, jasnoniebieski, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, szary, zielony |
| Wymiar produktu | 8,5 x 24,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,535 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 42 x 52 x 53 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 22,900 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 40; Duże: 40 |
| Kod celny | 4064571028050 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Butelka szklana z pokrowcem 1000 ml JESSICA - pomarańczowy | |
| 2026-09-22 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.