Butelka szklana z pokrowcem 1000 ml JESSICA
Cena katalogowa (netto): 25.40zł
Zestaw lunch box ze sztućcami i butelka termiczna 500 ml STEPHAN
Cena katalogowa (netto): 118.56zł
Piersiówka 170 ml SUSANNA
6243901
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Piersiówka wykonana ze stali nierdzewnej w drewnianej obudowie, pojemność 170 ml.
od 20.24zł
netto
Cena katalogowa:
26.28zł
Dostępne od ręki: 754 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Wymiar produktu | 9,5 x 2 x 9,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,120 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 29 x 50 x 29 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 13,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571028166 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.