Torba bawełniana z recyklingu z długimi uszami 140 g/m2 LAMBERTO
Cena katalogowa (netto): 6.99zł
Butelka szklana z pokrowcem 1000 ml JESSICA
Cena katalogowa (netto): 25.40zł
Termos 550 ml MASSIMILIANO
6241407
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Termos ze stali nierdzewnej, z uchwytem do przenoszenia, o pojemności 550 ml.
od 27.00zł
netto
Cena katalogowa:
35.07zł
Dostępne od ręki: 2 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 7,3 x 23,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,326 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 49 x 50.5 x 27 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,750 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 36; Duże: 36 |
| Kod celny | 4064571028043 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.