Torba wodoodporna poj. 15l FERNANDO
Cena katalogowa (netto): 59.67zł
Torba termiczna non woven na 6 puszek 330 ml LUDMILA
Cena katalogowa (netto): 7.50zł
Butelka stalowa termiczna 500 ml CLINT
6151907
Cena katalogowa (netto): 70.22zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Nieprzeciekająca butelka z podwójnymi ściankami (izolacja próżniowa), wykonana ze stali nierdzewnej z powłoką M-Powder. Utrzymuje ciepłą temperaturę napoju do 8 godzin, a zimną – do 12. Pojemność 500 ml.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
16 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | ø 7,2 x 22,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,353 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 41 x 46.5 x 25.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,600 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 30; Duże: 30 |
| Kod celny | 4064571016798 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy FINN
SKU:
1071603
Dostępne na zamówienie
39284 | 75000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
4025 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain FELICJA
SKU:
1061203
Dostępne na zamówienie
1673 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
158576 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
31109 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis z tektury z recyklingu ROY
SKU:
1039704
Dostępne na zamówienie
1066986 | 250000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
348841 | 220000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
11430 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.