Długopis metalowy GABRIELLA
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Ołówek z gumką GERTRUDA
Cena katalogowa (netto): 1.58zł
Długopis metalowy Mark Twain FELICJA
1061203
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Metalowy długopis marki Mark Twain z chromowanymi elementami i dużym wkładem piszącym na niebiesko. Zapakowany w eleganckie etui.
od 43.89zł
netto
Cena katalogowa:
57.00zł
Dostępne od ręki: 328 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
2 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 14,4 x ø 1,1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,222 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 18 x 37.5 x 18; Duże: 20 x 38 x 37.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 2,100 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,950 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 10; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571000919 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Długopis metalowy Mark Twain FELICJA - czarny | |
| 2026-11-03 | 2000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.