Ołówek z gumką STEFAN
Cena katalogowa (netto): 0.35zł
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
Cena katalogowa (netto): 2.37zł
Długopis z tektury z recyklingu ROY
1039704
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis wykonany z tektury pochodzącej z recyklingu. Posiada wkład piszący na niebiesko.
od 0.54zł
netto
Cena katalogowa:
0.70zł
Dostępne od ręki: 71 105 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | papier, plastik |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony |
| Wymiar produktu | 14,3 x ø 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,006 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 8 x 15 x 8; Duże: 31.5 x 42.5 x 18 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,290 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,800 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571000322 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Długopis z tektury z recyklingu ROY - czerwony | |
| 2026-11-03 | 150000 |
| Długopis z tektury z recyklingu ROY - zielony | |
| 2026-11-03 | 100000 |
| Długopis z tektury z recyklingu ROY - czarny | |
| 2026-08-04 | 150000 |
| 2026-11-03 | 50000 |
| Długopis z tektury z recyklingu ROY - pomarańczowy | |
| 2026-09-22 | 50000 |
| 2026-11-03 | 30000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.