Zestaw do manicure DEBORAH
Cena katalogowa (netto): 11.34zł
Opaska na oczy GORDON
Cena katalogowa (netto): 6.50zł
Mały ręcznik z mikrofibry 160 g/m² HUGH
7475404
Cena katalogowa (netto): 10.99zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Mały ręcznik (90 x 40 cm), wykonany z mikrofibry o gramaturze 160 g/m², z wszytą gumką, dzięki której można łatwo złożyć ręcznik.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
773 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | biały, czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | 90 x 40 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,070 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 46 x 48 x 26 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,800 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571043787 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Mały ręcznik z mikrofibry 160 g/m² HUGH - czerwony | |
| 2026-08-04 | 3000 |
| Mały ręcznik z mikrofibry 160 g/m² HUGH - biały | |
| 2026-08-04 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy GERHARD
SKU:
1149513
Dostępne na zamówienie
33771 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
47171 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
158576 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
55996 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis tekturowy DIEGO
SKU:
1086601
Dostępne na zamówienie
356530 | 320000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
348841 | 220000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2393 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
11430 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.