Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe TEOFIL
Cena katalogowa (netto): 48.25zł
Długopis bambusowy ELISABETTA
Cena katalogowa (netto): 18.37zł
Długopis bambusowy GERHARD
1149513
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis wykonany z bambusa ze srebrnymi elementami. Posiada piszący na niebiesko wkład o dużej pojemności.
od 2.77zł
netto
Cena katalogowa:
3.60zł
Dostępne od ręki: 11 545 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, metal |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 14,4 × ø 1,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,017 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 16.4 x 21 x 16.4; Duże: 35 x 63 x 24 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,750 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571002937 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.