Zawieszka bagażowa CIRO
Cena katalogowa (netto): 1.93zł
Mały ręcznik z mikrofibry 160 g/m² HUGH
Cena katalogowa (netto): 10.99zł
Zestaw do manicure DEBORAH
7452003
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw do manicure składający się z 7 przyborów, całość zapakowana w skórzane etui.
od 8.73zł
netto
Cena katalogowa:
11.34zł
Dostępne od ręki: 10 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | skóra, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 11 x 6,2 x 2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,055 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 24 x 40 x 37 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571043770 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.