Zestaw do manicure DEBORAH
Cena katalogowa (netto): 11.34zł
Opaska na oczy GORDON
Cena katalogowa (netto): 6.50zł
Mały ręcznik z mikrofibry 160 g/m² HUGH
7475404
Cena katalogowa (netto): 10.99zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Mały ręcznik (90 x 40 cm), wykonany z mikrofibry o gramaturze 160 g/m², z wszytą gumką, dzięki której można łatwo złożyć ręcznik.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
773 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | biały, czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | 90 x 40 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,070 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 46 x 48 x 26 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,800 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571043787 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Mały ręcznik z mikrofibry 160 g/m² HUGH - czerwony | |
| 2026-08-04 | 3000 |
| Mały ręcznik z mikrofibry 160 g/m² HUGH - biały | |
| 2026-08-04 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
2248 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
135321 | 130000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
4025 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
31109 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
203245 | 250000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
11430 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe TEOFIL
SKU:
1147401
Dostępne na zamówienie
1132 | 2000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.