Torba bawełniana z długimi uszami 180 g/m2 ADAM
Cena katalogowa (netto): 14.99zł
Zestaw do pielęgnacji obuwia MARVIN
Cena katalogowa (netto): 43.90zł
Torba bawełniana z długimi uszami 270 g/m2 MARCELLO
6322903
Cena katalogowa (netto): 34.99zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Duża torba na zakupy wykonana z bawełny organicznej, o gramaturze 270g/m2.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
468 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, granatowy |
| Wymiar produktu | 57 x 9 x 36,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,100 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 51 x 57.5 x 38 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 32,150 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571036192 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba bawełniana z długimi uszami 270 g/m2 MARCELLO - czarny | |
| 2026-08-18 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
2248 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain FELICJA
SKU:
1061203
Dostępne na zamówienie
1673 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain MARCOS
SKU:
1057603
Dostępne na zamówienie
8642 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
121717 | 28000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
158576 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis z tektury z recyklingu ROY
SKU:
1039704
Dostępne na zamówienie
1066986 | 250000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
131574 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2393 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.