Torba bawełniana z długimi uszami 180 g/m2 ADAM
Cena katalogowa (netto): 14.99zł
Zestaw do pielęgnacji obuwia MARVIN
Cena katalogowa (netto): 43.90zł
Torba bawełniana z długimi uszami 270 g/m2 MARCELLO
6322903
Cena katalogowa (netto): 34.99zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Duża torba na zakupy wykonana z bawełny organicznej, o gramaturze 270g/m2.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
468 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, granatowy |
| Wymiar produktu | 57 x 9 x 36,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,100 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 51 x 57.5 x 38 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 32,150 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571036192 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba bawełniana z długimi uszami 270 g/m2 MARCELLO - czarny | |
| 2026-08-18 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain MARCOS
SKU:
1057603
Dostępne na zamówienie
8642 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
121717 | 28000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
158576 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
31109 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy z zakreślaczem touch pen EMMETT
SKU:
1096529
Dostępne na zamówienie
19307 | 40000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
131574 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.