Termos 500 ml TIFFANY
Cena katalogowa (netto): 61.43zł
Kosz piknikowy dla 2 osób LORENZA
Cena katalogowa (netto): 389.00zł
Butelka szklana z pokrowcem 500 ml CARLOTTA
6233566
Cena katalogowa (netto): 14.59zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szklana butelka z bambusową zakrętką, umieszczona w jutowym pokrowcu. Pojemność 500 ml.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1553 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, szkło |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | 6,7 x 22,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,400 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 47.5 x 61 x 25 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 15,750 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 48; Duże: 48 |
| Kod celny | 4064571027978 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
135321 | 130000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain FELICJA
SKU:
1061203
Dostępne na zamówienie
1673 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
121717 | 28000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis tekturowy DIEGO
SKU:
1086601
Dostępne na zamówienie
356530 | 320000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis z tektury z recyklingu ROY
SKU:
1039704
Dostępne na zamówienie
1066986 | 250000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
131574 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2393 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.