Butelka szklana z pokrowcem 500 ml CARLOTTA
Cena katalogowa (netto): 14.59zł
Saszetka odblaskowa MAGDALENA
Cena katalogowa (netto): 12.99zł
Kosz piknikowy dla 2 osób LORENZA
6233701
Cena katalogowa (netto): 389.00zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Koszyk piknikowy dla dwóch osób, zaopatrzony w plastikowe kieliszki, porcelanowe talerze, sztućce oraz nóż kelnerski, a także komorę chłodzącą.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
19 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Wymiar produktu | 42 x 29 x 39 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 2,900 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 32.5 x 42.5 x 41 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 2,900 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 1; Duże: 1 |
| Kod celny | 4064571017184 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
2248 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy ALEXIS
SKU:
1087103
Dostępne na zamówienie
65622 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
135321 | 130000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
4025 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
121717 | 28000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
31109 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
203245 | 250000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
780 | 1500

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.