Smycz bawełniana KONSTANTIN
Cena katalogowa (netto): 3.43zł
Latarka LED z diodą COB RHONDA
Cena katalogowa (netto): 24.50zł
Zapalniczka ANATOL
9377703
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowa zapalniczka z płynną regulacją płomienia. Możliwość wielokrotnego napełniania.
od 2.53zł
netto
Cena katalogowa:
3.29zł
Dostępne od ręki: 4 662 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
100 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, fioletowy, granatowy, jasnoniebieski, jasnozielony, pomarańczowy, różowy, szary, turkusowy, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | 2,5 x 1,5 x 8,3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,023 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 9 x 14 x 9; Duże: 30 x 46 x 33 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,100 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 22,800 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571028876 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Zapalniczka ANATOL - czarny | |
| 2026-08-04 | 100000 |
| Zapalniczka ANATOL - różowy | |
| 2026-08-04 | 20000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.