Zapalniczka ANATOL
Cena katalogowa (netto): 3.29zł
Latarka COB NICOLETTA
Cena katalogowa (netto): 24.52zł
Latarka LED z diodą COB RHONDA
9379103
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Latarka wykonana z aluminium, o pojemości 400 mAh, posiada 3 tryby świecenia – LED z przodu, migający i ciągły snop światła, oraz diodę COB z boku.
od 18.87zł
netto
Cena katalogowa:
24.50zł
Dostępne od ręki: 4 669 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | aluminium |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 8,5 x ⌀ 2,1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,044 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 17 x 19 x 17; Duże: 35 x 40.5 x 23.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 3,150 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,950 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 30; Duże: 240 |
| Kod celny | 4064571036482 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Latarka LED z diodą COB RHONDA - czarny | |
| 2026-10-13 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.