Torba bawełniana na zakupy B'RIGHT | Clem
Cena katalogowa (netto): 20.80zł
Torba z juty na zakupy | Lucas
Cena katalogowa (netto): 15.16zł
Worek ze sznurkiem z bawełny z recyklingu i poliestru z recyklingu B’RIGHT | Jose
V4869-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Worek ze sznurkiem B’RIGHT, sznurek umożliwia noszenie na plecach, pomieści drobne zakupy lub strój sportowy na siłownię, produkt wykonany z bawełny z recyklingu o gramaturze 140 g/m2 i poliestru z recyklingu, zgodny z certyfikatem GRS (Global RecycIed Standard)
od 7.13zł
netto
Cena katalogowa:
9.02zł
Dostępne od ręki: 9 188 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, niebieski, szary |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu (75%) 140 g/m2, poliester z recyklingu (25%) |
| Wymiar produktu | 35,5 x 40 cm |
| Ilość sztuk w kartonie | 210 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45 x 40 x 38 cm |
| Waga kartonu | 17 |
| Kod celny | 42029298 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.