Szklana butelka 600 ml
Cena katalogowa (netto): 18.85zł
Worek ze sznurkiem z bawełny z recyklingu i poliestru z recyklingu B'RIGHT | Jose
Cena katalogowa (netto): 9.02zł
Torba bawełniana na zakupy B’RIGHT | Clem
V4868-20
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy B’RIGHT, posiada długie uchwyty umożliwiające noszenie na ramieniu, produkt wykonany z bawełny o gramaturze 280 g/m², zgodna z certyfikatem OEKO-TEX Standard 100. Wyprodukowana w Europie / made in Europe.
od 16.43zł
netto
Cena katalogowa:
20.80zł
Dostępne od ręki: 9 436 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy |
|---|---|
| Materiał | bawełna 280 g/m2 |
| Wymiar produktu | 38 x 41 x 8 cm (handles 3 x 62 cm) |
| Ilość sztuk w kartonie | 150 |
| Wymiary kartonu (cm) | 51 x 40 x 40 cm |
| Waga kartonu | 2,4 |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.