Butelka plastikowa 550 ml DENISE
Cena katalogowa (netto): 13.99zł
Torba bawełniana z krótkim uchem 140 g/m2 MARSHALL
Cena katalogowa (netto): 6.69zł
Worek bawełniany 220 g/m2 ANTONIA
6066106
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ekologiczny worek sportowy ze sznurkiem, wykonany z bawełny w naturalnym kolorze. Torba posiada certyfikat ECO Tex standard 100. Świetny jako worek na buty.
od 15.16zł
netto
Cena katalogowa:
19.69zł
Dostępne od ręki: 1 702 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | ø 24 x 44 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,192 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 46 x 51 x 25 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,500 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 60; Duże: 60 |
| Kod celny | 4064571014633 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.